Tříkrálová sbírka 2024

06.01.2024

Tříkrálová sbírka v roce 2024 v Hlubočkách

Tříkrálová sbírka by chtěla navázat na předešlé roky a dát možnost pro laskavé lidi, kteří by chtěli podpořit svými dary na místech, kde je to potřeba.

V letošním roce opět vyrazí tříkráloví koledníci do ulic naší vesnice a farnosti. Rovněž bude možnost přispět i do připravených stacionárních kasiček.

V Hlubočkách bude Tříkrálová sbírka probíhat od úterý 2. ledna do neděle 14. ledna 2024, nicméně nejspíše Vás Tříkráloví koledníci navštíví ve dnech 6. 1. a 7. 1. 2024.

Stacionární pokladničky budou přístupné během pracovních dnů od 2. do 12. ledna na Obecním úřadě u pana Samka, na ZŠ v Mariánském Údolí u paní Samkové, na ZŠ Dukla u paní Sečkové, na zdravotním středisku v Mariánském Údolí u paní Prečové a v Domově seniorů na Hrubé vodě u paní Kouřilové.

Přispět můžete i bezhotovostně a více možnostmi:

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Můžete darovat bankovním převodem na sbírkový účet: 66008822/0800, pro přispění vždy uvádějte variabilní symbol pro Hlubočky 777970122.

ONLINE KOLEDOU https://www.trikralovasbirka.cz/

Na webu Tříkrálové sbírky je možno přispět do online kasičky, která bude spuštěna od 1.ledna 2024. Jde o poskytnutí daru z bankovní karty nebo převodem z účtu přes platební bránu. Prosíme, nezapomeňte ve 2. kroku uvést jméno naší Charity (Olomouc CH) nebo PSČ vaší obce a zkontrolujte si, že jde váš dar na konto Charity Olomouc.

DÁRCOVSKÁ SMS na číslo 87 777

Během několika vteřin je možné přispět z vašeho telefonu zasláním dárcovské SMS v podobě:

DMS KOLEDA 30 (60 nebo 90 nebo 190)

DMS TRV KOLEDA 30 (60 nebo 90 nebo 190) - pro trvalý měsíční příspěvek

Váš dar bude v tomto případě připsán na celostátní sbírkový účet.

Díky vaším darům podpoříte v roce 2024:

  • zajištění provozu ordinace praktického lékaře a psychiatra pro lidi v nouzi,
  • rozvoj a opravu zázemí služeb pro lidi s duševním onemocněním,
  • rekonstrukci Domova sv. Kosmy a Damiána pro lidi v nouzi se sníženou soběstačností,
  • rozvoj Centra materiální pomoci – výdejny potravin a oblečení osobám a rodinám ohrožené chudobou,
  • rychlou finanční a materiální pomoc lidem v nouzi ohrožených sociálním propadem.

V neděli 7. ledna. 2024 v 18 h na programu ČT1 naladíte přímý přenos Tříkrálového koncertu, kde jej jako vždy bude moderovat osvědčená dvojice Martina Kociánová a Jan Čenský. Tradiční Tříkrálový koncert z Městského Divadla Brno, bude poděkováním našim koledníkům, partnerům i všem dárcům a příznivcům. Koncert přinese živé hudební výstupy a také reportáže o tom, jak a kde peníze z Tříkrálové sbírky pomáhají.

Více informací o Tříkrálové sbírce najdete na stránkách https://www.trikralovasbirka.cz/ či na webu oblastní olomoucké charity.

Vytvořte si webové stránky zdarma!