BOHOSLUŽBY

Pravidelné mše svaté:

neděle 9:30 -> viz opatření níže

pátek 17:00 -> zrušeno do 31.5.2020

Konkrétní aktuální informace pro naši farnost:

• Do konce měsíce května 2020 nebudou ve farnosti Hlubočky všechny páteční mše
  • První plnohodnotná mše pro širokou farní veřejnost proběhne v neděli 17.5.2020 ve standardním čase 9:30 hod - možnost společenského setkání až 100 lidí za dodržení níže uvedených hygienických pravidel:
  • u vchodu do kostela desinfekce na ruky pro všechny příchozí.
  • povinný ochranný prostředek dýchacích cest pro všechny zúčastněné (roušky, respirátory atd..)
  • dodržování bezpečnostní vzdálenosti minimálně dvou metrů mezi účastníky bohoslužby - neplatí pro rodinné příslušníky (členy jedné domácnosti)
  • WC bude uzavřeno.
  • vyloučení fyzického kontaktu rukou pro všechny - absence pozdravení pokoje
  • Do prostoru před kostel bude umístěn reproduktor, kde bude slyšet mluvené slovo.
    V případě jakýchkoliv nejasností prosím volejte O. Josefovi Opluštilovi, tel.: 731 405 500;
    e-mail: fara@velkabystrice.cz

Další mše online ke sledování zde: