Tříkrálová sbírka pro rok 2022

08.01.2022

Tříkrálová sbírka

V letošním roce mohou opět vyrazit tříkráloví koledníci do ulic našich měst a vesnic. Situace ještě není taková jako v předkovidovém období, ale je to rozhodně lepší než v loňském roce.

Nesnadné podmínky vždy v lidské historii přinesly vylepšení dosavadních možností. A to se stalo i v době kovidové. I Tříkrálová sbírka prošla změnami a rozšířila možnosti pro laskavé lidi, kteří by chtěli podpořit svými dary na místech, kde je to potřeba.

V Hlubočkách bude Tříkrálová sbírka probíhat od 6. do 16. ledna 2022.

Koledníci budou chodit v sobotu a v neděli 8. a 9. ledna a také 15. a 16. ledna.

Pokladničky budou přístupné během pracovních dnů od 6. do 15.ledna na Obecním úřadě u pana Samka, na ZŠ v Mariánském Údolí u paní Výmolové, na ZŠ Dukla u paní Sečkové a na zdravotním středisku v Mariánském Údolí u paní Prečové.

Přispět můžete i bezhotovostně. Vybrat si můžete dárcovskou DMS na číslo: 87 777.

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30

DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60

DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90

Na stránkách https://www.trikralovasbirka.cz/ najdete možnost platby kartou nebo platby z vašeho účtu. Při zvolení této možnosti můžete od Charity obdržet potvrzení o vašem daru pro daňové účely.

Díky vaším darům podpoříte

-vytvoření zázemí pro sociální služby věnující se lidem s duševním onemocněním

a lidem bez domova,

- rozvoj domácí hospicové péče na Olomoucku,

- důstojné zaopatření zemřelých klientů střediska pro lidi bez domova.

V sobotu 9.ledna.2022 v 18 h na programu ČT1 naladíte přímí přenos Tříkrálového koncertu, kde jej jako vždy bude moderovat osvědčená dvojice Martina Kociánová a Jan Čenský. Kromě písníček přímo ze studia a reportáží se diváci mohou těšit na dva populární herce Městského divadla Brno, Jakuba Uličníka a Michala Isteníka. O hudební čísla se podělí Lenka Nová, která vystoupí s klavíristou Petrem Maláskem a kytaristou Josefem Štěpánkem, skupina Tatabojs a Petr Bende.


"Více informací o Tříkrálové sbírce a online kasička" na www.trikralovasbirka.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma!