Pozvánka na tábor s farností Dolany

19.08.2023

Dobrý den,

jsme z farnosti Dolany a společně s týmem mladých pořádáme v létě tábor pro děti. Tímto emailem bychom chtěli na tábor srdečně pozvat všechny děti z Vaší farnosti a zároveň Vás poprosit o pomoc s propagací. Dolanská farnost pořádá tábory již 25 let, ale letos poprvé máme starosti s tím, aby se nám naplnila kapacita a aby se tábor mohl uskutečnit. Moc by nám proto pomohlo, kdybyste naši pozvánku oznámili v ohláškách, nebo u Vás v kostele vyvěsili plakátek.

Tábor proběhne od 19. do 27. srpna na táborové základně Víska u Jevíčka. Jedná se o klasický tábor se spaním ve stanech s podsadou, obklopený přírodou a se zábavným, naučným i duchovním programem. Téma máme letos středověké, plné rytířů, kouzel a dobrodružství. Tábor je pro děti od 7 do 14 let. Cena pro jednoho účastníka je 2500 Kč, pokud by to ale pro někoho bylo příliš, můžeme se domluvit individuálně. Více informací a přihláška je na webových stránkách dolanské farnosti. Případné dotazy rodičům ráda zodpovím kdykoli na telefonním čísle 776 846 061.

Tábor je prostředím, kde se vytvářejí nová přátelství a kde se žije také vztah s Bohem. Věřím tedy, že to má velký smysl. Za každou formu propagace Vám budeme moc vděční!

Za dolanský táborový tým Vás zdraví a děkuje Vám