Čtení Bible 24 hodin v kapli sv. Jeronýma na olomoucké radnici

03.04.2023

Milí přátelé,

za těch jedenáct let, co se v Olomouci pořádá projekt Paschalia Olomucensia, se ve světě mnohé změnilo. Co však zůstává neměnné a zároveň stále aktuální, jsou texty Bible. Mnozí z Vás jste se již stali neodmyslitelnou součástí tohoto jedinečného projektu, kterým je Čtení Bible 24 hodin v kapli sv. Jeronýma na olomoucké radnici, a proto bychom Vás rádi ke čtení přizvali i letos. Texty začneme číst v pondělí 3. dubna od 17 hodin do úterý 4. dubna 17 hodin. Jak již víte, do čtení se může zapojit každý zájemce, který se přihlásí na webových stránkách projektu.

Za těch předešlých deset let realizace jsme se mnohokrát potkali s novými čtenáři, kteří říkali, že je velmi mrzí, že o této iniciativě nevěděli dříve. Proto bychom Vás rádi povzbudili k tomu-pozvěte i své přátelé, známé či další členy své rodiny, a to nejen k aktivnímu zapojení se, ale i k možnosti kdykoliv v průběhu 24 hodin přijít a čteným textům jen naslouchat.

Do čtení se pravidelně zapojují představitelé politického, akademického a společenského života, sportovci, studenti, zástupci občanských iniciativ, ale to nezpochybnitelné místo je zde právě pro Vás. Děkujeme.

Podrobnější informace a možnost přihlášení naleznete na stránkách: http://www.paschaliaolomucensia.cz

S přáním všeho dobrého

organizátoři Čtení Bible 24 hodin

Vytvořte si webové stránky zdarma!